Jesteś tutaj

Wypożyczalnia rowery wodne, wypożyczalnia kajaków, wypożyczenie kanadyjki

Wypożyczamy kajaki i kanadyjki (kanu), od jedno- do czteroosobowych oraz sprzęt turystyczno-biwakowy o zróżnicowanym standardzie.

Sprzęt pływający

 

Kajak dwuosobowy 
Perception Vista

Polecany na dłuższe spływy z bagażem oraz po jeziorach i kanałach. Polietylen 485x82 cm, bardzo wygodny. Stabilny, względnie szybki, jednokokpitowy, łatwe wychodzenie z kajaka.

Kajak dwuosobowy 
Aquarius Rio

Lekki, prosty kajak na krótsze spływy lub bez bagażu. Polietylen 405x82 cm, obszerny i wygodny. Stabilny, jednokokpitowy, łatwe wychodzenie z kajaka, ma komory wypornościowe - mało miejsca na bagaż.

Kajak dwuosobowy "zwałkowy"
Roteko Sprinter

Polecany głównie na małe rzeki z wieloma przeszkodami. Polietylen 414x78 cm, kajak krótki i zwrotny, specjalnie ukształtowany płaski i podniesiony dziób ułatwia pokonywanie zwalonych drzew. Stabilny, jednokokpitowy, łatwe wychodzenie z kajaka na przeszkodach.

Kajak dwuosobowy 
Trip Voyager

Polecany na jeziora i rzeki tak duże jak i mniejsze. Polietylen 430x80 cm, dwukokpitowy, duży, szeroki, stabilny i bardzo pakowny, a mimo to względnie zwinny.

Kajak dwuosobowy
Roteko Nati

Bardzo szerokie, stabilne, zwrotne, pakowne i bardzo odporne. Polietylen 450x90. Dobre na kręte, kamieniste rzeki, ale i na dłuższe spływy. Szerokie, wygodne siedziska - polecamy dla osób, którym w innych kajakach jest ciasno.

Kajak trzyosobowy
Family 3

Polietyn 499x82 cm. Trzy pełnowymiarowe siedziska w zwykłym kajaku. Mało miesca na bagaż, raczej do jednodniowych spływów. Świetny na jeziora i spokojne rzeki. 

Kajak dwuosobowy standard
Prolamed 520

Polecany na jeziora i rzeki bez przeszkód. Laminat 520 cm, długi, bardzo szybki, małe opory płynięcia, łatwy w sterowaniu.

Kajak jednoosobowy wyprawowy
Carolina 14 expedition

Polecany zarówno na jeziora jak i rzeki bez większych przeszkód. Polietylen 427x62, długi, szybki, ale dość pakowny i względnie lekki. Małe opory płynięcia, wygodny. Dwie szczelne komory na mały bagaż.

Kajak jednoosobowy "zwałkowy" Prijon Canyon

Polecany na małe rzeki z wieloma przeszkodami i rzeki górskie. Polietylen, kajak lekki, krótki i bardzo zwrotny, lekko podniesiony dziób ułatwia pokonywanie zwalonych drzew. Nadaje się najlepiej dla osób drobnych (do 60 kg) lub bardzo wprawnych.

Kanadyjki 2-3 osobowe standard
różne

Polecane na dłuższe spływy (oferują wielką przestrzeń bagażową), do wędkowania (wygodny sposób siedzenia, stabilność) krótkich wycieczek i zabaw (bardzo łatwe wsiadanie i wysiadanie), dla 3 osób. Łatwe do prowadzenia i sterowania.

Kanadyjka regatowa, dwuosobowa
Baranowski 450

Bardzo szybkie, dość zwrotne, wymagające umiejętności od użytkownika, mniej stabilne. Polecane do nauki i regat, do turystyki tylko dla doświadczonych użytkowników.

Kanadyjka 4 osobowa lux
Akwen Pancernik

Polecana do pływania rodzinnego (bardzo duża, pojemna i stabilna), na jeziora i duże rzeki bez przeszkód (duży ciężar), oraz na bardzo długie spływy (oferuje ogromną i wygodną przestrzeń bagażową).
Uwaga! Cena wypożyczenia wyższa niż innych jednostek.

 

Sprzęt turystyczno-biwakowy

Namioty, worki i inne opakowania wodoszczelne, stołeczki, karimaty, śpiwory i kołdry, latarki, "ruszty" kuchenne i grillowe, liny, mapy.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer