Jesteś tutaj

Wypożyczalnia rowery wodne, wypożyczalnia kajaków, wypożyczenie kanadyjki, kajaka przeźroczystego

Wypożyczamy kajaki (w tym przeźroczyste) i kanadyjki (kanu), od jedno- do cztero-osobowych oraz rowery wodne, lądowe elektryczne i sprzęt turystyczno-biwakowy o zróżnicowanym standardzie.

Sprzęt pływający

 

Kajak dwuosobowy 
Perception Vista

Polecany na dłuższe spływy z bagażem oraz po jeziorach i kanałach, pojemny i sterowny. Polietylen 485x82 cm, bardzo wygodny. Stabilny, szybki, jednokokpitowy, łatwe wychodzenie z kajaka.
Posiada możliwość dostawienia dodatkowego fotelika dla dziecka (około 2-7 lat) pomiędzy dużymi fotelami. Posiadamy i udostępniamy takie dostawki dla dzieci.

 

Kajak dwuosobowy 
Aquarius Rio

Lekki, prosty kajak na krótsze spływy lub bez bagażu. Polietylen 405x82 cm. Wygodny, stabilny, jednokokpitowy, łatwe wychodzenie z kajaka, ma komory wypornościowe - mało miejsca na bagaż.

 

Kajak dwuosobowy "zwałkowy"
Roteko Sprinter

Polecany głównie na małe rzeki z wieloma przeszkodami. Polietylen 414x78 cm, kajak krótki i zwrotny, specjalnie ukształtowany płaski i podniesiony dziób ułatwia pokonywanie zwalonych drzew. Stabilny, jednokokpitowy, łatwe wychodzenie z kajaka na przeszkodach.

 

Kajak dwuosobowy 
Trip Voyager

Polecany na jeziora i rzeki tak duże jak i mniejsze. Polietylen 430x80 cm, dwukokpitowy, duży, szeroki, stabilny i bardzo pakowny, a mimo to względnie zwinny.

 

Kajak dwuosobowy
Roteko Nati

Bardzo szerokie, stabilne, zwrotne, pakowne i bardzo odporne. Polietylen 450x95. Dobry na kręte, kamieniste rzeki, ale i na dłuższe spływy. Szerokie, wygodne siedziska - polecamy dla osób, którym w innych kajakach jest ciasno - każdy się zmieści.

 

Kajak trzyosobowy
Family 3

Polietyn 499x82 cm. Trzy pełnowymiarowe siedziska w zwykłym kajaku. Mało miesca na bagaż, raczej do jednodniowych spływów. Świetny na jeziora i spokojne rzeki. 

 

Kajak jednoosobowy wyprawowy

Carolina 14 expedition

Polecany zarówno na jeziora jak i rzeki bez większych przeszkód. Polietylen 427x62, długi, szybki, ale dość pakowny i względnie lekki. Małe opory płynięcia, wygodny. Dwie szczelne komory na mały bagaż.

 

Kajak jednoosobowy "zwałkowy" Prijon Canyon

Polecany na małe rzeki z wieloma przeszkodami i rzeki górskie. Polietylen, kajak lekki, krótki i bardzo zwrotny, lekko podniesiony dziób ułatwia pokonywanie zwalonych drzew. Nadaje się najlepiej dla osób drobnych (do 60 kg) lub bardzo wprawnych.

 

Kajak dwuosobowy przeźroczysty Evo

Umożliwia obserwację toni wodnej i dna. Jest szczególnie przydatny na czystych, przejrzystych akwenach i rzekach. Krótki, sterowny.

 

Kanadyjki 2-3 osobowe standard
różne

Polecane na dłuższe spływy (oferują wielką przestrzeń bagażową), do wędkowania (wygodny sposób siedzenia, stabilność) krótkich wycieczek i zabaw (bardzo łatwe wsiadanie i wysiadanie), dla 3 osób. Łatwe do prowadzenia i sterowania.

 

Kanadyjka 4 osobowa lux
Akwen Pancernik

Polecana do pływania rodzinnego (bardzo duża, pojemna i stabilna), na jeziora i duże rzeki bez przeszkód (duży ciężar), oraz na bardzo długie spływy (oferuje ogromną i wygodną przestrzeń bagażową).
Uwaga! Cena wypożyczenia wyższa niż innych jednostek.

 

Rowery wodne

Bartos 405 - 4 wygodne siedzenia do przodu + jedno dla dziecka. "Taxi"- ze zjeżdżalnią, 2 wygodne siedzenia do przodu, 3 do tyłu.

 

Rowery lądowe elektryczne 

Ortler Montreux 6100 Intube Wave - 60 Nm, 500 Wh, Nexus 8

 

 

 

Sprzęt turystyczno-biwakowy

Namioty, worki i inne opakowania wodoszczelne, stołeczki, karimaty, "ruszty" kuchenne i grillowe, liny, mapy.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer